Грошова компенсація за належне для отримання житло згідно постанови КМУ від 18.04.2018 #280

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Щодо потреби структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій в наданні грошової компенсації (в млн.грн) згідно Постанови КМУ від 18 квітня 2018 р. № 280, станом на 01 травня 2020 року (окремо за кожну область та м.Київ).

3. Кількість внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, по яким прийнято рішення про призначення грошової компенсації відповідно до визначеної потреби структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій станом на 01.03.2020 року (окремо за кожну область та м.Київ).

З повагою,

Олег Антибура

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України