гроші Януковича

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Колишній президент Віктор Янукович судиться з головою правління ПАТ «Державний ощадний банк України» Андрієм Пишним та Київським Інститутом проблем управління імені Горшеніна (сайт «Лівий берег») через $1,15 млрд, які назвали власністю позивача.
До цього керівник Ощадбанку Андрій Пишний заявив, що на рахунках банку перебувають більш як 1,150 млрд дол. Януковича.
Печерський районний суд Києва 26 вересня витребував у "Ощадбанку" інформацію про кошти колишнього президента Віктора Януковича на рахунках банку станом на 10 листопада 2016 року.

Зважаючи на те, що Закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає обов’язок розпорядника надавати інформацію, що становить суспільний інтерес (ч. 2 ст. 6 Закону. Це також передбачено ст. 29 Закону «Про інформацію». Більше того, запитувана інформація стосується публічних осіб і резонансних подій в масштабі всієї країни.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію про суму грошових коштів, які знаходились на банківських рахунках Віктора Федоровича Януковича, відкритих в ПАТ «Державний ощадний банк України», та про вартість цінних паперів, які придбані та/або зберігаються за дорученням Януковичем в ПАТ «Державний ощадний банк України» станом на 10 листопада 2016 року.

З повагою,

Віталій Тараненко.

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment