Громодянство України

Реджепова Татьяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Реджепова Тетяна Борисівна у травні 2019 року в ГУДМС України у м. Хмельницькому Хмельницькій області порушив клопотання про прийняття до громадянства України як особа,що отримала дозвіл на імміграцію в Україну та перебуває у законному шлюбі з громадянином України понад шести років.

Прошу надати інформацію на якій стадії розгляду знаходяться подані мною матеріали, одже з моменту їх надяння минуло більше одного року.

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу:
Реджепова Тетяна Борисівна 26.04.1966 року народження( місце народження- м. Безмеин Туркменистан),посвідка на постійне проживання № ІН 130598 видана Органом 6801 17 травня 2017р, зареєстрований за адресою: м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське шосе, буд. 2-Г, кв.49.

З повагою,

Реджепова Татьяна