Громодянство України

Ансicc Закаріа

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я Ансісс Закаріа, громадянин Королівства Марокко, маю Посвідчення на постійне проживання в Україні серія та код IН111331. Місце проживання зареєстровано за адресою Україна, Донецька область, м.Маріуполь, бульвар Морський, буд. 20, кв 37, подав клопотання про прийняття мене до громадянства України  у листопаді 2018 року в ГУ ДМС України у Донецькій області, На жаль, до теперішнього часу я не отримав громадянство України.
Прошу надати мені інформацію про стан розгляду мого клопотання Комісією при Президентові України. Чи було розглянуто моє клопотання. Яке рішення було прийнято.

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу:
ПІБ : Ансicc Закарiа
Дата народження : 23 липня 1981р.
Місце народження: м. Вулад Мкуду, Марокко.
Місце проживання: бульвар Морський, буд. 20, кв. 37, м. Маріуполь, Донецька область, Україна
Посвідка на постійне проживання в Україні: серія та код IН111331
Сімейний стан: одружений

З повагою, Ансicc Закаріа