Громадський бюджет

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Перетятько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Список, що містить прізвище, ім'я та по батькові, мешканців міста які проголосували за проєкт-переможець громадського бюджету "HEARD зона (модернізація скверу навпроти Довгинцівського виконкому)".

Додатково повідомляю:
Прізвища, імена, по батькові фізичних осіб не є конфіденційною інформацією крім випадків прямо передбачених Законом. До конфіденційної віднесено, зокрема: відомості з Державного
реєстру фізичних осіб-платників податків (пункт 70.15.2 статті 70 Податкового кодексу) та відомості про місце проживання або місце перебування особи (частина восьма статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»), (частина друга статті 11 Закону України «Про інформацію»). Частиною 7 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачено, що обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ; якщо документ містить інформацію з
обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

З повагою,

Ольга Перетятько

Криворізька міська рада


Attachment Scan1 14112019105154.PDF.pdf
402K Завантажити відповідь


, Foi+request-576148-8411543.

--
,
u mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання