Громадське обговорення нової мережі закладів загальної середньої освіти районів м.Кривого Рогу. Прогноз про плани навчання учнів 9 класів на 2021/22

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Узагальнену інформацію по всіх районах міста Кривий Ріг в розрізі закладів середньої освіти, щодо результатів анкетування учнів 9-х класів про їх плани навчання на 2021/22 роки, за формою, що наведена у п.3.1 Листа-інформатора №7-01-07/2952 від 11.11.2020 департаменту освіти та науки виконкому Криворізької міської ради.

2. Інформацію про назви печатних ЗМІ або офіційні електронні адреси публічних дискусійних платформ в інтернет, де можна вільно ознайомитись з результатами та висновками громадського обговорення між учасниками освітнього процесу, виконавчою владою та громадою міста щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти районів до вимог чинного законодавства України.

(Вимоги до оприлюднення планів нової мережі закладів середньої освіти та обов'язкове громадське обговорення цієї теми закладені, у формулюванні ст. №5 част.4, №68 ЗУ "Про освіту" та ст.3 «Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики", затвердженого постановою КМУ від  15 жовтня 2004 р.  №1378)

З повагою,

Євген Кульгавий,

ДОН Кривий Ріг приймальня,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
ЦУМ запрошує кожного жителя столиці насолодитися красою і атмосферою
новорічних вітрин універмагу: https://bit.ly/2V1bNBd