Громадські слухання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо громадських слухань ТОВ «Агроінд» з приводу отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря, а саме:
1. на яку дату та час призначені громадські слухання;
2. за якою адресою будуть проходить громадські слухання;
3. в яких засобах масової інформації здійснювалася публікація про проведення (зазначити в яких саме, номер та дата публікації);
4. перелік представників зацікавлених сторін, які були запрошені (зазначити П.І.Б., посаду);
5. документи (інформацію) щодо слухань для ознайомлення;
6. посадову особу, яка відповідає за організацію проведення громадських слухань (П.І.Б., посада, контактний телефон).
З повагою, Вікторія

Дніпропетровська райдержадміністрація

Віктория Віталіївна!! Може досить писати інформаційні запити!Вам відповідь вже надано. Тим більше Ви посадова особа органів місцевого самоврядування.

Посилання

Доброго дня!

Прошу надати: 1. виконавця відповіді наданої на мій запит з зазначенням прізвища, ім‘я та по-батькові. 2. Вказати посаду даного виконавця. 3. Посадову інструкцію особи, яка підготувала відповідь. 4. Положення про відділ до якого відноситься виконавець відповіді. 5. Посадову особу, якій безпосередньо підпорядкований даний виконавець. 6. Порядок надання відповідей на запити на публічну інформацію.

З повагою,

Вікторія

Дніпропетровська райдержадміністрація

Посилання

Дніпропетровська райдержадміністрація

Посилання