Громадські обговорення проєкту постанови.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Термін початку обговорення та термін зінчення громадського обговорення: Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» розміщеного на сайті Держгеокадастру https://land.gov.ua/proekt-postanovy-kab....

Також прошу повідомити про кількість надходжень зауважень і пропозицій щодо даного Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Дату передачі даного Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» до Кабінету Міністрів України.

З повагою,

Віктор

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment