Графік роботи підрозділів поліції охорони в місті Києві

Доброго дня!

З 22 червня 2020 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", яка внесла відповідні зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Відповідно до п.2 Постанови Кабінету Міністрів України №392, на період дії карантину робота розпочинається в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині. Дані зміни в графіку роботи органів виконавчої влади викликані значним навантаженням на міський транспорт. Відповідно до ст. 2 Закону України "Про Національну поліцію України", Національна поліція України (поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Тобто, Національна поліція орган виконавчої влади, який повинен був виконати вимоги вищезазначених постанов Кабінету Мінстрів України. Відповідно до ч. 3 ст. 13 ЗУ "Про Національну поліцію України", у складі поліції функціонує поліція охорони.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, та враховуючи специфіку підрозділів поліції охорони (велика кількість цивільних працівників, на яких не покладаються повноваження поліцейських) прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- інформацію про виконання п. 2 Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 (на період дії карантину робота розпочинається в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині) всіма підрозділами поліції охорони, які дислоковані в місті Києві;
- надати копії розпорядчих документів (наприклад, накази), які запроваджують зміну графіку роботу підрозділів поліції охорони, дислокованих в місті Києві;
- у разі невиконання даної Постанови, надати пояснення з зазначенням причин невиконання.
Враховуючи тей факт, що останні тижні є тенденція підвищення рівня захворюваності, особливо в місті Києві, а розгляд даного питання може зменшити цю тенденцію, відповідно до ч. 2 ст. 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу надати інормацію не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

З повагою,

Сергій

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Сергій!

Створен запит #707090 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

УПО Київ,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

1 Attachment

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Сергій

На ваше звернення #707090 надана відповідь:

відповідь на звернення

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...