Генеральний план м. Кам'янське

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Костянтин Філатов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Костянтин Філатов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) Керуючись ст.ст. 34,40 Конституції України (254к/96-ВР),Законом України“Про інформацію”, Законом України“Про публічну інформацію”,Законом України “Про звернення громадян”,ст.ст. 10,17 Конвенції з прав людини і основоположних свобод,ст.ст. 5,19 Міжнародного пакту про політичні і громадянські права,ст.ст.19,30 Загальної декларації з прав людини , з метою особистого ознайомлення , публікації в ЗМІ та мережі інтернет,використанні в якості належного доказі в кримінальному та судовому провадженнях

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Генеральний план міста Кам'янське з 2015 року по 2020 рік;
2) Проекти змін до генерального плану міста;
3) Копії протоколів з проведення громадських слухань з внесення змін до містобудівної документації відповідно до постанови від 25 травня 2011 р. N 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні" з 2015 по 2020 роки.

З повагою, гголовуючий у ГО "С.Т.А.Р.Т."

Костянтин Вікторович Філатов

Управління містобудування та архітектури Кам`янської міської ради, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment