Гаряче водопостачання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

До нині деякі будинки Мінського масиву Оболонського району ( в т.ч. проспект Маршала рокоссовського, 2Б) залишаються без горячого водопосточання!!! Кожного дня диспетчерська служба 15-57 приймає заявки, але службами Київтеплоенерго категорично нічого не робиться! Останньою датою усунення аварії було 16.11.2018 до 14:00, але вода так і не з'явилась! При цьому знову подовжили срок виконання робіт без встановлення кінцевого терміну!!! Сім'ї з дітьми залишаються без людських умов задоволення своєї елементарної потреби бути чистими та підтримувати особисту гігієну.....відчувати себе людиною цивілізованої країни, а не мешканцем дикої савани або пустелі!!!

Попередній мій запит не був опрацьований в тому обсязі, який було вказано, тому ВИМАГАЮ надати конкретну інформацію, а саме: хто виконує ремонтні роботи? хто (ПІБ) призначений відповідальним за усунення аварійної ситуації на трубопроводі? коли відновиться горячеводопостачання?

Відповідь очікую з ОБОВ'ЯЗКОВИМ наданням копій документів, що підтверджують надану інформацію (накази, дефектні акти, локальні кошториси тощо)

З повагою,

Наталія

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі .

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42