Гаряче водопостачання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

По проспетку Рокоссовського, буд. 2Б квартири в 4-6 парадних досі залишаються без горячого водопостачаннея! Комунальні служби повідомляють про якусь міфічну аварію біля будинку Калнишевського, 1А та постінй змінюють сроки її усунення: 25.10.18, 26.10.18, потім 29.10.2018. Станом на 10:00 29.10.2018 року сроку закінчення ремонтних робіт не повідомляють. В диспетчерській службі Київтеплоенерго повідомили, що ремонтні роботи проводить Подільський підрозділ, але мешканці зазначеного вище будинку не бачили жодного працівника ремонтної бригади та самого місця аварії в цілому!!! Прошу проінформувати мене та надати підтверджуючі документи (накази, акти, кошториси) щодо фактичної наявності аварії, терміни її усунення, найменування та контактну інформацію підрозділу, що виконує ремонтні роботи на вказаній ділянці, із зазначенням відповільних осіб (посадовців).

З повагою,

Наталія

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі .

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42