Формування вартості дослідження (сказ)

Наталя Осипчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію, а також документи на підтвердження вартості чи посилання на них:
1) Які лабораторії уповноважені проводити дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу?
2) Чи регулюється на державному рівні вартість дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу?
3) З чого формується вартість дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу? Деталізація вартості
4) Чи розроблено механізм знижок для власників розплідників домашніх тварин для проведення дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу?
5) Інформацію щодо вартості дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу в динаміці за період з 2015р. по 2017р. включно з помісячною розбивкою.
6) Інфоомацію щодо кількості дослідження сировотки крові на культурні клітини у реакції нейтралізації на наявність антитіл збудника сказу в динаміці за період з 2015р. по 2017р. включно з помісячною розбивкою.
7) Чи є програма для боротьби зі сказом, що діє та/або розроблена на державному рівні? Якщо є - прошу надати копію програми.

З повагою,

Наталя Осипчук

Наталя Осипчук

Доброго дня!

Вами не надано відповідь на запит про доступ до публічної інформації, в зв’язку з чим я буду змушена звертатися до омбудсмена зі скаргою

З повагою,

Наталя Осипчук

Юрій Гібалюк,

1 Attachment

Шановна пані Наталя.
Направляємо Вам інформацію стосовно формування
вартості визначення титру антитіл до сказу
у вакцинованих тварин на культурі клітин в реакції вірус нейтралізації

З Повагою
Юрій ГІБАЛЮК
+38(044)279-48-15 mailto:[email address]