Формування реєстру членів територіальної громади м.Дніпро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

законодавчі і нормативні документи, на підставі яких створено відділ формування реєстру членів територіальної громади м.Дніпро та формується даний реєстр і умови та процедура внесення інформації про члена територіальної громади до реєстру.

З повагою,

Тютюнник Валерій Олександрович, те.096-1732534

Доброго дня!
Шановні В.В.Ручка і М.А.Кучеренко, я не запитував Вас про процедуру реєстрації місьця проживання! Уважно прочитайте мій запит:

прошу надати законодавчі і нормативні документи, на підставі яких створено відділ формування реєстру членів територіальної громади м.Дніпро та формується даний реєстр і умови та процедура внесення інформації про члена територіальної громади до реєстру.

Підкреслюю, що це буде вже третя моя спроба отримати від Вас вказану інформацію. Складається враження, що Ви не розумієте суті питання, або умисно ухиляєтеся від надання документів.
З повагою,
Тютюнник Валерій Олександрович, те.096-1732534