Форми власності в Україні 2021 рік

Костянтин Філатов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) Керуючись ст., ст. 34, 40 Конституції України (254к/96-ВР),Законом України“Про інформацію”, Законом України“Про публічну інформацію”,Законом України “Про звернення громадян”, ст., ст. 10,17 Конвенції з прав людини і основоположних свобод, ст., ст. 5,19 Міжнародного пакту про політичні і громадянські права,ст.ст.19,30 Загальної декларації з прав людини , з метою особистого ознайомлення , публікації в ЗМІ та мережі інтернет,використанні в якості належного доказі в кримінальному та судовому провадженнях:

Станом на 19.02.2021 року
1) встановлені на час надання запиту форми власності в Україні відповідно до ГК України, ЦК України та інших чинних Законів України, саме вказати чіткі норми законодавчого визначення регуляції "форми власності в Україні".

Вказати номери та пункти статей та назви законів (кодифікованих актів) якими саме визначені форми власності в Україні у повному обсязі, тобто, всі виключно форми власності в Україні.

З повагою,

Костянтин Філатов

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

:


[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]