#Фонтанська дорога, 153а

Доброго дня!

За адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 153а знаходиться земельна ділянка на якій проходить будівництво.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Містобудівні умови та обмеження № 01-06/96 від 29.05.2018

З повагою,

Максим

Одеська міська рада

З повагою, департамент архітектури та містобудування ОМР

Посилання