#Фонтанська дорога, 151 а

Доброго дня!

В м. Одеса, за адресою: вул. Фонтанська дорога, 151а відбувається будівництво ЖК "Граф у моря"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Експертний звіт щодо розгляду проектної документації на проект будівництва вказаного ЖК
- Копію дозвіл на будівництво за вказаною адресою
- Звіт про експертно-грошову оцінку земельної ділянки за вказаною адресою

З повагою,

Максим

Одеська міська рада

Надсилаємо відповідь на запит

Посилання

Від: УДАБК ОМР
Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання