#Фонтанська дорога, 121

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В Одесі за адресою вул. Фонтанська дорога, 121 знаходиться земельна ділянка

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Звіт про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки за вказаною адресою
- Копію рішення Одеської міської ради щодо відведення вказаної земельної ділянки
- Копію договорів оренди земельної ділянки
- Копію дозволу на будівництво
- Копію експертного звіту

З повагою,

Максим

Від: УДАБК ОМР
Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Одеська міська рада

Надсилаємо відповідь на запит

Посилання

Від: Департамент комунальної власності ОМР
Одеська міська рада


Attachment UTF 8 2.jpeg.jpg
685K Завантажити відповідь

Attachment UTF 8 54.jpeg.jpg
550K Завантажити відповідь

Attachment 4143 VII 1.jpg
168K Завантажити відповідь

Attachment 4143 VII 2.jpg
166K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122741 00001.jpg
334K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122749 00002.jpg
533K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122754 00003.jpg
542K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122802 00004.jpg
501K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122808 00005.jpg
538K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122817 00006.jpg
371K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122823 00007.jpg
233K Завантажити відповідь

Attachment New Scan 20200416122828 00008.jpg
97K Завантажити відповідь


Надсилаємо рахунок

Посилання