Фондування навчання

Назарій Омельянович

Доброго дня!
Кому: Генеральному директору директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повний та вичерпний перелік фондів, фундацій, благодійників, громадських організацій в Україні та закордоном, що надають приватне фондування фізичним неповнолітнім і/або повнолітнім особам на навчальні і/або освітні і/або культурні цілі (в т.ч. закордоном, в т.ч. частково).

Прошу надати дані у форматі відкритих даних згідно статті Закону 10-1. "Публічна інформація у формі відкритих даних", тобто у машинозчитуваному електронному форматі (НЕ скан-копії, скріншоти тощо) пріорітетно doc, docx, xls, xlss, можливо інший. Інформація в електронному (недрукованому та несканованому) вигляді надається безкоштовно та електронною поштою.

Також вимушений нагадати, що згідно Статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за "ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації" з обов*язковим повним наданням відповіді. Це одна зі сфер діяльності Уповноваженої Верховної Ради з прав людини (омбудсмена) Людмили Денисової.

З повагою,

Назарій Омельянович