Фнансування заладу освіти

Довгань Яна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію та документи щодо наступних питань:
1. Якими є джерела фінансування створення та існування кабінету "Християнська єтика", який обладнано у Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені З. Алієвої.

2. Ким було прийняте та погоджене рішення про створення такого кабінету.

3. На підставі яких нормативно-правових актів у зазначеній вище школі створюються умови для формування саме християнського світогляду у дітей із сімей з різними релігійними переконаннями та створення у комунальній школі атмосфери панування та нав’язування певної релігії.

4. Хто наразі є відповідальним за кабінет та його наповнення.

5. Як використовується дана площа комунальної школи відповідно до учбового плану затвердженого МОН України, за яким розкладом там займаються діти, за якою програмою, якими навчальні матеріалами користуються.

6. Окремо прошу роз’яснити мені алгоритм за яким я можу сприяти створенню в даній школі кабінетів " Етики мусульман" та "Морального кодексу агностиків" з метою забезпечення права на свободу вибору релігії або відмову від всякого віросповідання, наданого Конституцією України для всіх учасників навчального процесу, а не лише однієї окремої конфесії. Одночасно прошу надати інформацію якими можуть бути джерела фінансування створення таких навчальних кабінетів для забезпечення конституційних прав та свобод громадян у приміщенні Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12.

З повагою,

Довгань Яна