Фізіотерапевтична служба

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Інна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії документів (закон,наказ,чи будь які інші ) в яких йдеться про закриття фізіотерапевтичної служби в лікувальних закладах.

Чому закривають фізіотерапевтичні служби у лікувальних закладах?

Чи можна залишити ФТС у лікувальних закладах?

Відповідь прошу надіслати на мою електронну пошту у встановлений законодавством термін.

Зазначаю, що у разі ненадання або надання не повної інформації,я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до керівника розпорядника вищого органу, суду або Омбудсмана

З повагою,

Інна

Від: Уляна Громова


Attachment Scan2019 07 26 140049.pdf
635K Завантажити відповідь


Посилання