Фінансуванняпочаткових класівзгідно освітньої субвенції(НУШ) школа №9 м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Онопріюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Онопріюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ, який обсяг державних коштів фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році для школи № 9 Оболонського району міста Києва та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2. Скільки перших класів (а відповідно і учнів) набраних на 2018-2019 н.р. навчатимуться по НУШ в школі №9 , а скільки по комерційним програмам (такими як: Росток, Інтелект України ,Ельконіної-Давидова, На крилах успіху, Радість розвитку ,та ін.)?

3. Чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися по НУШ і однією з восьми нетипових програм, які були приведені до держстандартів НУШ (Росток, Інтелект України та ін.)?

4. Чи виділялись суми з бюджету на ремонти класу для першокласників, які будуть навчатися за програмою НУШ в 2018-2019р.
5. Чи подавалась заявка про виділення таких коштів директором школи № 9 Оболонського району міста Києва?
Якщо подавалась, прошу надати копію, зі статтями затрат для ремонту классів.

6. Копію бюджетного запиту директора школи № 9 Оболонського району міста Києва на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

6.Прошу надіслати коректну інформацію у чіткому та розбірливому форматі

З повагою,

Ольга Онопріюк

Управління освіти Оболонського району,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
[1]http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

References

Visible links
1. http://mail.i.ua/reg

Управління освіти Оболонського району,

,
www.i.ua!

, :
http://passport.i.ua/reg/fed7b3f7764721bf/

!

--
,
I.UA
http://www.i.ua

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Ольга Онопріюк

Доброго дня!

У відповіді суцільна невідповідність із даними, що проголосила директор школи на батьківських зборах. А на зборах було сказано, що у нас один клас НУШ, три Інтелекти і один інклюзивний.Шановні відписувачі, ви даремно переводите державні кошти.

З повагою,

Ольга Онопріюк