Фінансування ЗШ 1-3 ступенів гімназії №2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Anna, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документи, що відображають запити/заяви посадових осіб ЗШ І-ІІІ ст.- гімназії №2 м. Вінниця, щодо виділення бюджетних коштів на фінансування потреб закладу на 2021-2022 рік у матеріалах, товарах, послугах, обладнанні, меблях, ремонтах та інших матеріально-фінансових витратах.

2. Документи, що відображають виділення, або відмову у виділенні коштів на обладнання меблями школи, зокрема шаф для зберігання дитячих речей та одягу.

3. Інформацію, щодо кількості і вартості встановлених шаф, з урахуванням вартості робіт по їх установці.

З повагою,

Anna

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

Відповідно до §3 розділу 10 регламенту виконавчих органів Вінницької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.01.2020р. №252, зі змінами, усі запити, що надходять до Вінницької міської ради, її виконавчих органів, реєструються виключно відділом звернень апарату міської ради та її виконкому, що організовує доступ до публічної інформації.
Ваш запит отримано та зареєстровано 06.12.2021р., реєстраційний індекс: А-01-151313.

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

2 Attachments