Фінансування ЗОШ №26 м. Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фемида, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Звертання
Просимо Вас провести перевірку в ЗОШ №26 на предмет витрат бюджетних коштів директором Т.В.Жорницька. На які потреби витрачаються гроші,які вона вимагає кожного місяця на так звані «благодійні взнески» з батьків від 100грн. до 300 грн. в залежності від класа. Впідрахунку в середньому складає 100 000 грн. за місяць.
Окрім цих коштів директор через освітян,яким у разі незгоди загрожує звільненням, а також через батьківські комітети,вимагає «добровільно» проводити капітальні ремонти в класах та інших приміщеннях школи за власні кошти батьків.
Також хочемо отримати пояснення,хто вказав Т.В.Жорницькій припинити набір дітей у 10-11 класи. Зі слів Тетяни Василівні таке розпорядження вона отримала в усній формі від свого керівництва, з цього приводу,вона свого рішення змінити не може.
При зарахування дітей до школи Т.В.Жорницька не повідомляє батькам,що їх діти не будуть мати змогу, отримати повну середню освіту в цьому закладі. При цьому отримає з них «благодійний» внесок від 1000грн.
Учнів старших класів без будь-яких аргументів , у формі ультіматума Т.В.Жорницька виставляє зі школи на вулицю.
На прохання батьків аргументувати її дії письмово,вона відмовляється і повідомляє,що фактично діти мають право отримати в цьому закладі повну середню освіту,але їй була дата негласна команда прибрати 10-11 класи в нашій школі.
За інформацією СМІ дана реформа на сьогоднішній день призупинена Міністерством Освіти України. Закриття 10-11класів у найближчі роки не планується . А набір у 10-11 класи у 2021-2027 р.р. повинні відбуватися.Так як трьохлітня старша профільна школа повинна стартувати з 2027 року, коли у 10-ті класи підуть учні, які з першого класу навчаються за програмою НУШ.
Однак , для директора ЗОШ № 26 Т.В.Жорницькій ця інформація не є важливою і їй на це наплювати, як і на учнів нашої школи.
Просимо розглянути дане звертання і в найближчий час викласти відповідь на Вашу офіційну сторінку та офіціальному сайті.
Після чого, відштовхуючись від Вашої відповіді, ми звернемось по факту корупції в даному закладі у прокуратуру,а також звернемось до СМІ для надання розголосу усіх вищевказаних фактів.

З повагою батькі ЗОШ №26

osvita, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

³: <[FOI #87480 email]>
: 3 2021 . 12:22:07
: osvita
: - Գ 26 .
 
26 ... , 100. 300 .  . 100 000 . .
, , , .
, ..  10-11 . dz , , .
.. ,   , . 1000.
- , ..  .
  䳿 , ,   , 10-11 .
̲  ̳ . 10-11  . 10-11 2021-2027 .. . 2027 , 10- , .
, 26 ..  , .
.
ϳ , , , ̲ .

26

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #87480 email]

[Департамент освіти і науки, молоді та спорту request email] - , , :
[1]https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент освіти та науки Одеської міської ради,

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради