Фінансування ЗОШ 103 м.Запоріжжя

Олексій Улітенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи зверталося протягом 2018-2019 років керівництво ЗОШ № 103 до територіального відділу освіти Комунарського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради із бюджетним запитом (чи то клопотанням, заявою, проханням, зверненням, запитом, повідомленням, доповідною запискою тощо) про необхідність проведення ремонту будівлі школи, придбання будівельних матеріалів, заміни інженерних мереж електропроводки (каналізації, опалення та водопостачання), ремонту покрівлі, заміні вікон на енергозберігаючі, заміни освітлення, придбання меблів та устаткування для школи, планування та забезпечення видатків на придбання господарських товарів за кодом економічної класифікації видатків 2210, (далі разом – Потреби Школи) ?

2) які заходи у межах компетенції вжито територіальним відділом освіти Комунарського району та/або Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради протягом 2018-2019 рр. для вирішення питання фінансування Потреб Школи?

3) чи враховано в розрахунку до проекту бюджету на 2019 рік по загальному фонду Школи Потреби Школи та чи заплановані для їх вирішення відповідні видатки в повному обсязі чи частково? Які потреби школи не будуть профінансовані у 2019 році?

4) на які саме цілі планувалися видатки по Школі у 2019 році (зазначити які суми було передбачено та на які конкретно визначені цілі згідно дефектних актів, висновків комісій з обстеження технічного стану елементів приміщень та будівель Школи тощо) ?

5) Чи отримувала ЗОШ №103 благодійну допомогу з боку депутатів у 2018-2019 роках?

6) Яка сума була виділена для Комунарського ТВО на фінансування закладів середньої освіти? Як ці кошти розподілялися між школами?

7) Який обсяг державних субвенцій на освіту отримала школа №103 у 2018-2019 роках, яка кількість невикористаних коштів залишилась на кінець року.

8) Яка кількість коштів з державної субвенції на освіту виділена у: 2018 р. - постатейно, 2019 - постатейно.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
В разі продовження строку розгляду запиту до 20 робочих днів у зв’язку з наданням великого обсягу інформації та/або потреби пошуку запитуваної інформації серед значної кількості даних, прошу повідомити мене у письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання даного запиту із обґрунтуванням такого продовження на підставі та в порядку , що визначені ч.4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» .

З повагою,

Олексій Улітенко

Запорізька ОДА, Запорізька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Hello foi+request-53909-8700b656,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради,

1 Attachment

Доброго дня!

 

З повагою, infosector

 

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради,

1 Attachment

Доброго дня!

 

З повагою, infosector

 

Олексій Улітенко

Доброго дня!

Розрахунок до кошторису на 2019, інформація щодо фінансування ЗОШ103, копія - нечитабельний документ. Дуже неякісна скан копії, що ні цифр, ні тексту не видно. Чи можна відправити на електронну адресу? [email address]

З повагою,

Олексій Улітенко