Фінансування закладів освіти с. Зимна Вода і с.Оброшино

Габель Роман

Шановне Міністерство освіти і науки України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Суми(кошториси) на які були профінансовані 2 дитячі садки в с. Зимна Вода в 2015році(фактичні) і 2016рік(планові)
2.Суми (кошториси) на які була профінансована амбулаторія сімейної медицини в с.Оброшино в 2015році(фактичні) і 2016рік(планові)
3.Суми(кошториси) на які були профінансовані освітні заклади(школа, садок) в с.Оброшино в 2015році(фактичні) і 2016рік(планові)
4.Суми(кошториси) на які були профінансовані культурні заклади(народний дім та музична школа) в с.Оброшино в 2015році(фактичні) і 2016рік(планові)
5.Запит до Пустомитівської райдержадміністрації з цих питань було зроблено ще в липні цього року, однак розпорядник інформації НЕ ВІДПОВІДАЄ, тим самим порушуючи Закон України.

З повагою,

Габель Роман

Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

 

[email address]

 

Відділ освіти Пустомитівської РДА,

4 Attachments

--
З повагою,
Відділ освіти Пустомитівської райдержадміністрації

Габель Роман

Шановний Відділ освіти,
Прошу не вводити в оману вище керівництво, оскільки переписка на даному ресурсі є публічною. На всі попередні запити ВАМИ НЕ БУЛО НАДАНО ІНФОРМАЦІЇ!!! ДЕМОНСТРАЦІЯ ВИХІДНИХ НОМЕРІВ і їх реєстрація у ваших реєстрах НЕ Є ДОКАЗОМ, ЩО ВІДПОВІДЬ БУЛА НАПРАВЛЕНА АДРЕСАТУ!!! ВІДСУТНІСТЬ ВІДПОВІДЕЙ ПО УСІХ ВИЩЕ ВКАЗАНИХ ЗАПИТАХ МОЖНА ЛЕГКО ПОБАЧИТИ І ПРОСЛІДКУВАТИ ТУТ https://dostup.pravda.com.ua/body/lviv23
СПОДІВАЮСЬ ОМБУДСМЕН ВІДПОВІДАЛЬНО ПОСТАВИТЬСЯ ДО НАПРАВЛЕНОЇ СКАРГИ З ЦЬОГО ПИТАННЯ І ВИННІ БУДУТЬ ПРИТЯГНУТІ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!!

З повагою,

Габель Роман