Фінансування та забезпечення КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" у 2020-2021 н.р.

Козій Владлена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) копію "бюджетного запиту" (потреби) з розрахунками Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" 2019-2020 н.р та 2020-2021 н.р. за підписом керівника (директора) закладу.

2) копію кошторису видатків з розрахунками Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" 2019-2020 н.р та 2020-2021 н.р.

3) детальну інформацію щодо придбаних матеріальних цінностей на побутові потреби, меблів, комп'ютерного обладнання, дидактичних матеріалів та ін. за рахунок загального фонду бюджету для Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" 2019-2020 н.р та 2020-2021 н.р.

4) інформацію про стан забезпечення за бюджетні кошти Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" на 2020-2021 н.р. обладнанням, товарно-матеріальними цінностями, побутовою хімією та оздобленням для господарчого ведення, медичними та канцелярськими товарами, засобами гігієни, а також витратних матеріалів (папір та фарба для принтеру, послуги заправки принтеру, мішки для збору мусору та листя), оплату робіт з вивезення листя з теріторії закладу, ремонтних робіт тощо.

5) інформацію про стан приміщень та внутрішнього обладнення Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" у 2020-2021 н.р., а саме чи потребують дані приміщення ремонту та технічного обслуговування.

6) інформацію про забеспечення безконтактними термометрами, антисептичними засобами та іншими засобами протидії поширенню COVID19 за бюджетні кошти у Комунальному закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" 2020-2021 н.р. та чи було зроблено запит на таке забеспечення керівником (директором) закладу.

7) інформацію про те, чи передбачено щомісячний збір коштів накшталт "фонд садка" чи "фонд групи" у Комунальному закладі освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 " комбінованого типу Дніпровської міської ради "Країна дитинства" у разі, якщо з якоїсь причини керівник (директор) закладу не зробив своєчасно запити на забеспечення потреб за рахунок держбюджету.

Якщо є недофінансування, то прошу вказати на які саме потреби та на яку суму та з якої причини.

Копії документів прошу надати у читабельному вигляді (без білих чи чорних плям, заважаючих побачити інформацію, техніка наразі дозволяє робити якісні фото- чи сканкопії.

З повагою,

Козій Владлена

Вальчук Тетяна Олександрівна,

1 Attachment

Відділ технічного нагляду,

1 Attachment