Фінансування та придбання зошитів та підручників учням молодших класів у 37 школі м.Дніпро

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію про стан забезпечення підручниками і зошитами 2-х класів КЗО НВК № 37 ДМР по всім предметам. Вказати, чи є фактична нестача підручників для 2-х класів у даній школі? (яка саме кількість підручників і зошитів не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

2. Надати копію запиту директора навчального закладу НВК № 37 про потребу (недостачу) посібників для 2-х класів на 2021-2022 навчальний рік.

3. В який термін учні 2-х класів НВК № 37 будуть забезпечені державними підручниками і зошитами у повному обсязі?

4. Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача, згідно чинному законодавству?

5. До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників і зошитів у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

6. На сьогодні 05.04.2021 з батьків збирають готівкою по 770 грн на підручники і зошити на наступний навчальний рік - чи це законно?

З повагою,

Оксана

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!

Не отримала у встановлені законом строки( 12 квітня 2021) відповідь на мій запит № 214/0/48-21...

З повагою,

Оксана

публичной информации сектор,

! іі 3 і 22 ї " ії іії" іії, іє ііє, іі і є і, іє, ' і . і іі іі є . , і
ії і ії ії , іії.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]