Фінансування та організація навчального процесу школи №57

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію бюджетного запиту школи №57 м. Києва на
2018-2019 роки з підписом керівника закладу.

2.Інформацію про фінансування школи №57 згідно її кошторису (у випадку недофінансування - які статті не покриті.)

3.Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році школі №57 по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, коврики, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?

4.Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".

5.Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів і т.п за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни на які очікується таке дофінансування.

6.Наявність посади охоронця згідно зі штатним розкладом у школі №57 та договір про надання послуг охорони школи №57 зі сторонніми юридичними особами.З якою охоронною фірмою укладений договір та на яких умовах? (копія договору та кошторис)

7. Інформацію щодо складу технічного персоналу школи №57, а саме: кількість, та дата прийому на роботу. Вакантні посади (перелік) технічного персоналу.

З повагою, Ольга Сав'як

Від: Пасулька Валентина Федорівна

Посилання