Фінансування Святопетрівської ЗОШ за програмою НУШ

Лисенко Наталія Михайлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На свій запит https://dostup.pravda.com.ua/request/fin... від 23 червня 2018 відповіді не отримала. Надайте будь ласка у встановлені сроки інформацію.

1. Скільки коштів (у грн.) отримав бюджет Святопетрівської сільської ради Києво-Святошинського району із субвенції на забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) з державного, обласного і районного бюджетів?

2. В якому обсязі (у грн.) бюджет Святопетрівської селищної ради дофінансовує Святопетрівську ЗОШ у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” ?

3. Скільки коштів загалом (у грн.) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів Святопетрівської ЗОШ у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” (зазначте цифри за цими трьома статтями вират)?

4. Прошу надати копію «бюджетного запиту» (Клопотання) з розрахунками Святопетрівської ЗОШ, що знаходиться за адресою с.Святопетрівське, вул. Центральна, 138 А на 2018-2019 рр. за підписом керівника (директора) закладу.

Прошу надати інформацію у встановлений законодавством термін.

З повагою,
Лисенко Наталія Михайлівна

Внутрішня політика,

2 Attachments

відповідь була направлена поштою

Лисенко Наталія Михайлівна

Доброго дня!
Прошу надати копію «бюджетного запиту» (Клопотання) з Святопетрівської ЗОШ, що знаходиться за адресою с.Святопетрівське, вул. Центральна, 138 А на 2018-2019 рр. за підписом керівника (директора) закладу.

З повагою,

Лисенко Наталія Михайлівна

Внутрішня політика,

2 Attachments