Фінансування спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Вікторія"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками (або Потреби) для Спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Вікторія" з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ вул. М. Закревського, буд. 85 б, на 2016 р.та на 2017 р.за підписом керівника закладу.
- копію «Кошторису» Спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Вікторія" з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ вул. М. Закревського, буд. 85 б за 2016 р.-2017 р. (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
- копію «Розрахунку до кошторису» Спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Вікторія" з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ, вул. М. Закревського, буд. 85 б на 2016 р.-2017 р. (за напрямками видатків).
- копію звіту про надходження та використання матеріальних цінностей, наданих як благодійна допомога для Спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Вікторія" з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ, вул. М. Закревського, буд. 85 б за 2016-1917 рік.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін. Відповідь надати:
Електронною поштою: [email address]

З повагою,

Наталія

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо Вам лист у прикріпленому файлі.

Звертаємо Вашу увагу, що лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Загальний відділ ДРДА,

2 Attachments