Фінансування СНВК Деснянка НУШ, шкільні внески

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи законне зобов'язання батьків учнів 1-4 класів купувати за власні
кошти робочі зошити (відповідно программ, в тому числі НУШ), якщо так тоді з яких саме предметів, а якщо ні, тоді зазначте посилання на чинне законодавство України з зазначенням відповідальної особи
яка визначає та контролює таку необхідність.
2.Відповідно до яких нормативних документів чинного законодавства "ініціативними групами" здійснюється збір готівкою обов'язкових благодійних внесків в школах, які до того ж є фіксованими? Чим нормовано створення та функціонування таких ініціативних груп без створення офіційного громадського об'єднання, з виключними функціями створення цільових груп у програмі Viber тощо, з метою визначення позицій необхідності збору готівки та ініціювання і контролю відповідного примусового збору готівки з батьків в школах? Чим/ким регламентовано їх діяльність та звітність щодо збору готівки в школах;
3. Якщо кошти з батьків збираються готівкою, як вони повинні бути
задокументовані;
4.Відповідно до якого нормативного документу регламентуються загальні "батьківські збори" з фізичною присутністю осіб, необхідність та обов'язковість таких зборів?
5. Прошу надати сканкопію запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровками по КЕКВ на 2019-2020 н.р.
6. Прошу надати копію посадових інструкцій вчителів НУШ та директора.
7. Прошу надати сканкопії заявок керівника навчального закладу СНВК Десняка, стосовно потреб (товари, роботи, послуги) на 2019-2020 н.р, сканкопію Звіту про надходження та використання коштів загального фонду з підписом керівника закладу, копію звіту про надходження та використання матеріальних цінностей, наданих як благодійна допомога по СНВК Деснянка.

З повагою,

Ільєнко Л.В.

Шеверіна Тетяна залишив коментар ()

Запит краще надіслати на Київську державну адміністрацію,бо Деснянська РДА вже давно на прямі запити не відповідає.