Фінансування школи за програмою НУШ 2019 рік

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту директора ОДЕСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №49 «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” на 2019-2020 навчальний рік.(згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

2. Коли, ким та в якому обсязі(грн. та шт.) були або будуть профінансовані та здійснені закупівлі для забезпечення потреб перших класів ОДЕСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №49 «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ по програмі "Нова українська школа" на 2019 навч. рік по кожній статті:
- меблі (одномісні парти, стільці, шафи, персональні контейнери для зберігання канцтоварів на кожного учня, крісла-мішки, килим для ранкових зустрічей, подушки для сидіння);
- комп’ютерне обладнання( ноутбуки, БФП, папір та чорнила для БФП);
- додаткове обладнання (телевізори, мультимедійні дошки, магнітно-маркерні дошки та витратні матеріали для них),
- підручники та зошити для перших класів за програмою Нової української школи з усіх предметів;
- дидактичні матеріали(комплекти для навчання з математики, письма англійської мови та навколишнього світу, таблиці, настінні карти, розвивальні ігри, роздаткові матеріали, набори карток, демонстраційні моделі, плакати, муляжі, глобуси, мікроскопи, музичні інструменти тощо).

З повагою,

Инна

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]