Фінансування школи №33 м. Харків та забезпечення усім необхідним за програмою НУШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія Кіслякова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юлія Кіслякова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Про перелік фактично отриманого обладнання та його кількість, яке надано (чи буде надано ) школі № 33 м. Харківа у зв'язку зі стартом програми "Нова українська школа: Освіта для життя" для перших класів (навчальний рік 2019/ 2020) згідно переліку засобів навчання у початковій школі відповідно наказу Міністерства освіти та науки від 13.07.2017.
2. Про заявки та Клопотання щодо задовільнення освітніх потреб, подані до органу виконавчої влади директором школи № 33 на виконання зазначеного наказу.
3. Прошу надати інформацію по тому, скільки коштів було виділено для школи №33 м.Харків на 2019/2020 навчальний рік, та на які потреби були спрямовані ці кошти.
4. Копію бюджетного запиту з розрахунками школи №33 м.Харкова на 2019/20 навчальний рік.

З повагою,

Юлія Кіслякова

Юлія Кіслякова

Доброго дня!

Я не отримала відповідь на свій запит вчасно. Тому ще раз прошу відповісти на мій запит щодо фінансування школи #33 м. Харкова. У разі ненадання або надання неповної інформації, я змушена буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Дуже дякую.

З повагою,

Юлія Кіслякова

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Юлія Кіслякова писал 2019-09-06 22:40:

show quoted sections

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

[ Email has no body, please see attachments ]