Фінансування школи №12

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)? А конкретно: школи№12 по вул.Сергія Слюсаренка 30, в м.Камьянське.
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора Середня загальноосвітня школа № 12 м. Кам'янського , на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році ,середній загальноосвітній школі № 12 м. Кам'янське вул.Сергія Слюсаренка 30, по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі,а конкретно(шафи), обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі, від необхідного в який термін , буде закуплено для першого класу, середній загальноосвітній школі № 12,вул.Сергія Слюсаренка 30, м. Кам'янського,який навчаеться по програмі "Нова Українська школа" з 1 вересня 2018року? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів,(яких конкретно?) обладнання, підручників, зошитів ітп ? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.
8.Чи передбачено,в фінансуванні (школи №12 по вул.Сергія Слюсаренка 30, ) , органами місцевої влади, м.Камьянске, заробітні плати:охоронцю та прибиральниці?Та чи звертались адміністрація,або директор НВК № 12(вул.Сергія Слюсаренка 30, м.Камьянське) ,до міськоі ради,з проханням надати кошти(субвенцію) на заробітні плати:охоронцю та прибиральниці?Та чи була відповідь на звернення?

З повагою, Оксана

Дзьох Оксана

Департамент гуманітарних питань ДМР, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment

СЗШ No 12 м. Кам'янське,

1 Attachment