Фінансування шкіл у м. Дніпро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по КЗО "Середня загальноосвітня школа №6" Дніпровської міської ради на 2019/2020 н. р. за підписом керівника закладу.
- копії «Кошторису» КЗО "Середня загальноосвітня школа №6" Дніпровської міської ради (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
- копію «Розрахунку до кошторису» КЗО "Середня загальноосвітня школа №6" Дніпровської міської ради на 2019-2020 рр. (за напрямками видатків).

Окремо прошу надати інформацію про фінансування ремонтних робіт на 2019/2020 н. р. в КЗО "Середня загальноосвітня школа №6" Дніпровської міської ради (запит керівника установи та які кошти плануються виділити).

Прошу надати інформацію, чи зверталась адміністрація школи з проханням профінансувати роботи з переобладнання колишніх приміщень столових під навчальні кабінети для початкової школи.

Також прошу відповісти, які строки надання Бюджетного запиту на наступний рік і чи є можливість вносити зміни в цей документ.

З повагою,

Світлана Андріївна Криштопа

Від: Економісти відділ фінансів ДОНМС

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
[1]https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

References

Visible links
1. https://mail.i.ua/reg

Посилання

Від: Відділ виховної роботи управління освіти

Посилання

Від: Відділ виховної роботи управління освіти

Посилання