Фінансування шкіл району за програмою НУШ

Лисенко Наталія Михайлівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Києво-Святошинського району із субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) з державного та обласного б.джетів?

2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує школи району у забезпеченні загальної середньої освіти “Нова українська школа” ?

3. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями вират)?

4. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано в кожну школу району? (зазначте суми для кожної школи).

Прошу надати інформацію у встановлений законодавством термін.

З повагою,

Лисенко Наталія Михайлівна

Внутрішня політика,

3 Attachments