Фінансування шкіл м.Дніпро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по Комунальний заклад освіти "НВК № 87" Дніпровської міської ради на 2018, 2019/2020 н. р. за підписом керівника закладу.
- копії «Кошторису»Комунальний заклад освіти "НВК № 87" Дніпровської міської ради (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року); та на які потреби
- копію «Розрахунку до кошторису» Комунальний заклад освіти "НВК № 87" Дніпровської міської ради на 2019-2020 рр. (за напрямками видатків).

Окремо прошу надати інформацію про фінансування ремонтних робіт на 2019/2020 н. р. в Комунальний заклад освіти "НВК № 87" Дніпровської міської ради (запит керівника установи та які кошти плануються виділити).

Прошу надати інформацію, чи зверталась адміністрація школи з проханням профінансувати роботи з переобладнання приміщень кабінети для початкової школи.

Також прошу відповісти, які строки надання Бюджетного запиту на наступний рік і чи є можливість вносити зміни в цей документ.

З повагою,

Кремнева Людмила Володимирівна

Від: Виктория А Дерлюк

Посилання

Від: Теходтел департамета гум.полит.

Посилання