Фінансування розроблення детального плану території, обмеженої вул. Київська в с. Тарасівка та межею с. Нове

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до Закону України «Про поховання та похорону справу» та наданої Вами від 24.03.2021 № 02-10/1250 відповіді про розгляд інформаційного запиту,
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який розмір фінансування передбачається для розроблення детального плану території, обмеженої вул. Київська в с. Тарасівка та межею с. Нове?

Якщо відповідні бюджетні кошти уже виділені, то прошу повідомити мету виділення та їхнє бюджетне призначення.

2. Чи передбачені відповідні видатки та бюджетне фінансування в річному плану закупівель та фінансовому плані Боярської міської ради на розроблення детального плану території, обмеженої вул. Київська в с. Тарасівка та межею с. Нове?

3. Надати копію річного плану закупівель та фінансового плану Боярської міської ради на 2021 рік.

4. Оскільки запит має великий суспільний інтерес та стосується витрачання бюджетних коштів, відповідь прошу надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

5. Надати відповідь у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

6. Відповідь прошу надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,
Влад.

Боярка, Боярська міська рада

1 Attachment