Фінансування розробки та укладання асфальтобетонного покриття

Смірнов Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яка сума фінансування була виділена за минулі періоди, у період 1988-2018 роки, на проектування та укладення асфальтобетонного покриття провулку Шевченка у Солом'янському районі міста Києва. Відповідь прошу надати у розрізі років;

- яка сума фінансування виділена у 2019 році на проектування та укладення асфальтобетонного покриття провулку Шевченка у Солом'янському районі міста Києва.

З повагою,

Смірнов Сергій

Смірнов Сергій

Доброго дня!

Ви, на даний момент, протермінували надання інформації. Тому повідомляю у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму Вашу бездіяльність, як розпорядника, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Смірнов Сергій

Клець Олена, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Добрий день! Ваш запиту направлено за належністю до КП ШЕУ 22.02.2019 для надання Вам відповіді. Копія листа додається.

показати цитоване

Смірнов Сергій

Доброго дня!

Не дивлячись на те, що Ви переадресували мій запит за належністю до КП ШЕУ, і при цьому не повідомили мене про це вчасно, я так і не отримав відповіді на поставлені питання.

З повагою,

Смірнов Сергій

Приймальня УЖКГ, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Приймальня ШЕУ Солом'янського р-н,

1 Attachment