Фінансування ремонту опалювальних систем в корпусі 2 ХСШ №62

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Mariia Lebedinska, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення ремонту опалювальних систем в корпусі 2 Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення ремонту опалювальних систем в корпусі 2 вищеназваної школи?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи № 62 на ремонту опалювальних систем в корпусі 2.
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2019 році школі 62 по статті: ремонт опалювальних систем. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік робот, необхідних для покращення ситуаціі з опалюванням корпусу 2 школи 62 та запобігання пониження температури в будівлі нижче за дозводену в змовий період.
6. Хто саме відповідає за проведення робіт з ремонту опалювальної системи корпусу 2? Які строки проведення робіт були встановлені?

З повагою,

Mariia Lebedinska

ekonomict GUON,

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної
адміністрації)