Фінансування програми НУШ у 332 школі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Байда, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Байда

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки і в якому об’ємі було фактично профінансовано програму НУШ для 1 класів у 332 школі Дарницького району? Скільки буде дофінансовано?
2. Що передбачено по програмі фінансування? Чи закладено туди канцелярію для проведення уроків, папір для принтерів, дошки для інформації, якісь інформаційні стенди та інше.
3. Чи передбачено закупівлю принтерів чи центрів друку для перших класів? Якщо так, то де цим можна скористатись в школі 332 для вчителів перших класів? Хто купуватиме розходні матеріали - картриджі, папір, інше.

З повагою,

Дмитро Байда

Дмитро Байда

Доброго дня!

Додаткове питання: на яку кількість учнів виділяється фінансування по програмі НУШ для перших класів школи №332. Учні класів, що обрали Крила успіху своєю програмою мають право користуватися профінансованими за рахунок програми НУШ матеріалами, меблями, ноутбуками, цнтерактивними дошками та інше?

З повагою,

Дмитро Байда

Управління освіти, Дарницьке районне управління освіти

2 Attachments