Фінансування потреб НУШ НВК № 3 на 2019-2020 н.р.

Юлія Ревенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу директорку КЗ НВК № 3 КМР НАгай Л.В. надати наступну інформацію (наступні документи) :
1. Прошу Вас надати повний перелік необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту (мультимедійна дошка, ламінатор, БФП/принтер), інше для запровадження в комунальному закладі освіти НВК № 3 системи «Нова українська школа» на 1 вересня 2019 року.
2. Враховуючи фінансову самостійність закладів загальної середньої освіти, прошу Вас надати план закупівель необхідного обладнання та витратних матеріалів, а саме дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання ), відповідного мультимедійного контенту (мультимедійна дошка, ламінатор, БФП/принтер), інше для початкових класів для запровадження системи «Нова українська школа» в комунальному закладі освіти НВК № 3.
Також з червня 2019 року закладами освіти міста Кам’янське має бути розпочата робота щодо проведення моніторингу цін, визначення постачальників та надання замовлення на фінансування в межах затвердженого помісячного плану асигнувань тому:
3. Прошу Вас надати копію (копії) Вашої Заяви (Заяв) до розпорядника бюджетних коштів Кам’янської міської ради на фінансування потреб «НУШ» НВК № 3.
4. Прошу Вас надати затверджений помісячний план асигнувань щодо фінансування потреб «НУШ» НВК № 3.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Відповідь або вмотивовану відмову прошу надати в відповідні до Закону України терміни на електрону пошту.

8 Attachments

Адміністрація НВК №3 надає інформацію згідно додатків.

Юлія Ревенко

Доброго дня!

Прошу надати інформацію в такому форматі:
1. скільки коштів виділено на організацію простору першокласників НУШ (2019-2020 рр.), в т.ч. за рахунок державної субвенції і співфінансування з міського бюджету.
2. Скільки коштів виділено на придбання дидактичного матеріалу за чий рахунок, відповідно - сучасних меблів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, придбання комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту.
3. Специфікацію на придбання комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту.

З повагою,

Юлія Ревенко

Адміністрація НВК №3 надає інформацію:
1. На організацію простору першокласників НУШ (2019-2020 рр) виділено
198630 грн., в т.ч. за рахунок державної субвенції   - 133250 грн.,
і співфінансування з міського бюджету - 65380 грн.
2. На придбання дидактичного матеріалу - 39631 грн. (державна субвенція),
сучасних меблів - 126402 грн. (61022 грн. - державна субвенція, 65380 грн.
- міський бюджет),
компьютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту - 32597
грн. (державна субвенція).
3. Компьютерне обладнання, відповідний мультимедійний контент не
придбаний.