Фінансування початкових класів згідно освітньої субвенції (НУШ) Школа №12 м.Слов'янськ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Відповідно до розподілу грошових коштів освітньої субвенції на забезпечення НУШ, який обсяг державних коштів фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році для Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 міста Слов'янськ та на кожного учня-першокласника 2018-2019рр, який навчатиметься по НУШ?

2. Чи виділялись суми з бюджету на ремонти класу для першокласників, які будуть навчатися за програмою НУШ в 2018-2019р? Чи подавалась заявка про виділення таких коштів директором Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 міста Слов'янськ ?

3. Якщо подавалась, прошу надати копію (з указанням статей затрат для ремонту классів) бюджетного запиту директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 міста Слов'янськ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

4. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями вират).

Прошу надіслати інформацію у чіткому та розбірливому форматі

Вдячна за відповідь

З повагою,

Ірина

ekonomict GUON,

1 Attachment

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і
науки,молоді та спорту в.о.Київради (Київської міської державної
адміністрації)

Департамент освіти,

1 Attachment