Фінансування початкових класів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.чи існують документи, у яких є чітко прописано, що субвенція на НУШ розподіляється чи не розподіляється між звичайним класом (НУШ) і комерційним (Інтелект України)? якщо так, зазначте.
2. чи є відмінність у фінансуванні початкових класів , які будуть вчитися за типовою програмою НУШ і однією з восьми нетипових, які були приведені до держстандартів НУШ, зокрема за програмою Інтелект України(отримання нових парт, дидактичних матеріалів тощо(не враховуючи закупівлю зошитів для програми, яка здійснюється за рахунок батьків))? .які документи це підтверджують?

У разі ненадання або надання неповної інформації, буде оскаржено бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
25.06.2018
З повагою,

Ольга

З повагою,

Ольга

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!