Фінансування початкових класів згідно НУШ для школи №6 Білої Церкви

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Інформацію щодо суми коштів, виділених для білоцерківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №6 на придбання засобів навчання, обладнання, дидактичних матеріалів, меблів, витратних матеріалів, спортивний інвентар з метою забезпечення перших класів 2020-2021 р.р. за програмою НУШ відповідно до наказу МОН https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhe...
2) Які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, меблі, витратні матеріали,спортивний інвентар з вказаною кількістю і типом, були закуплені та поставлені до школи №6 м. Біла Церква станом на 28.08.2020 з метою забезпечення перших класів 2020-2021 р.р. за програмою НУШ.
3) Які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, меблі, витратні матеріали, спортивний інвентар з вказаною кількістю і типом, планується закупити для школи №6 м. Біла Церква з метою забезпечення перших класів 2020-2021 р.р. за програмою НУШ.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін
З повагою,

Анна Погоріла