Фінансування оплати обрізання дерев на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Кондратьєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Кондратьєв

Доброго дня!

Розглянувши додатки до рішення виконкому міської ради від 14.12.2011 №412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 та ін. про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виявилось, що до складу затверджених тарифів не входять послуги з обрізки аварійних дерев.

Саме тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка підрядна компанія здійснює обрізку дерев у парках, скверах та поруч з дорогою та які тарифи на їх послуги?

2. Яка підрядна компанія здійснює обрізку аварійних дерев, котрі знаходяться у дворах багатоквартирних будинків та знаходяться на не приватизованій території та не належать будь-кому з мешканців? З якого бюджету - міського чи приватного, оплачуються послуги з обрізання раніше наведених дерев? Також прошу навести копію затвердженого міською радою тарифу або іншого документу, котрий засвічує тариф та джерело фінансування даних послуг.

Відповідь прошу надати у повному обсязі та у термін, передбачений законом

З повагою,
депутат Тернівської районної
у м. Кривий Ріг ради,
Андрій Кондратьєв

Андрій Кондратьєв

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на мій депутатський запит у повному обсязі, згідно запитуваної інформації

З повагою,

Андрій Кондратьєв

Доброго дня!   Запити і звернення на цю електрону
адресу не приймаються. Щоб отримати відповіді на Ваші запитання, звернення
надсилайте до виконкому міської ради.