Фінансування НВК 125 м.Дніпро

Іщенко Катерина Олександрівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Згідно тендерної документації між Департаментом гуманітарної політики ДМР та ТОВ "АРТ-ПРОМ" був укладений Договір 21НУШ-СА від 06.08.18. згідно якого до навчальних закладів Самарського району м.Дніпро мали бути поставлені комплекти меблів (парта+стілець) до 31 серпня 2018 року.
На сьогодняшній день (26.10.2018 р) до НВК 125 (м.Дніпро, вул. Аграрна, 1) досі меблі не привезли.
Департамент Гуманітарної політики ДМР, будучи іншою стороною укладеного договіру може повідомити занепокоїних батьків про реальні строки поставки даних меблів?

2. Також згідно нормам "Нової Української школи" адміністрація НВК 125 м.Дніпро подавала запити на закупівлю для 1-го класа не тільки меблів, а ще й різноманітного обладнання такого як: багатофункціональний пристрій для друку, сканування та копіювання; інтерактивна дошка, ігрові меблі. Чи плануєтся закупівля даного обладнання в цьому році. Якщо ні, то коли планується?

3. Яку суму було виділено із Державного бюджету у 2018 року на фінансування НУШ у м.Дніпро? Яку сумму було виділено на НУШ з місцевого бюджету? На скільки відсотків Міська рада вже освоїла виділені кошти?

Щиро дякую за надані відповіді.

З повагою,

Іщенко Катерина Олександрівна