Фінансування НУШ ЗОШ 8

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Загальний обсяг коштів(у грн.), напралених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"(згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018р. №237).
2.У якому обсязі міський бюджет дофінансує забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"(згідно з постановою КМУ від 04 квітня 2018р. №237)?
3.Копію інформації, подання, заяви, потреб, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту директора школи №8 на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти"Нова українська школа"(згідно з постановою КМУ від 04 квітня 2018р. №237)?
4.Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста в 2018 році школі № 8 за програмою "Нова українська школа" загалом та окремо по з статті: меблі, обладнання(в т.ч. мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5.Визначений перелік необхідних меблів, обладнання,, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової української школи".
6.Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018р. було закуплено для першого класу, який буде навчатися за програмою "Нової української школи" у 2018/2019 навчальному роках у школі №8? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів іза рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни дофінансування.
8. Яким чином відбувався розподіл коштів між першими класами у школі?
9. Чи можуть класи за програмою Росток фінансуватися за програмою Нова Українська школа?

Прошу надати відповідь у письмовому вигляді, у встановлений законом термін-5 днів на мою електронну адресу.

З повагою,

Світлана

Інформаційний відділ Рівненського міськвиконкому,