Фінансування НУШ СЗШ №133 м. Дніпро

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018-2019 році СЗШ № 133 м.Дніпро за програмою "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
2. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2019 року було закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2019-2020 навчальному році у СЗШ №133 м.Дніпро. Хто саме відповідає за закупівлю?

Прошу надати відповідь у письмовому вигляді, у встановлений законом термін-5 днів.

З повагою,

Олег Вікторович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Управління освіти ДГП,

--
З повагою. Управління освіти департаменту гуманітарної політики.

Товт Анастасія Ігорівна,